PTE

Biztos jövő, több szakterületre kiterjedő képesség

szerző: Csaszar | 2013. július 18. 15:35:00

Diplomaosztó ünnepség a Pécsi Tudományegyetemen

Önöknek a most megszerzett diplomájukkal biztos a jövőjük, hiszen több szakterületre kiterjedő képességgel lettek felvértezve, olyan humán, illetve gazdasági ismeretek birtokába jutottak, amelyeket a polgári életben is elismernek. Dr. Orosz Zoltán altábornagy, Honvéd Vezérkar főnök-helyettes a Pécsi Tudományegyetem diplomaátadó ünnepségén e szavakkal gratulált az felsőoktatási intézményben most végzett katonáknak június 28-án.
Húsz katona tett sikeres záróvizsgát idén a Pécsi Tudományegyetem Emberi erőforrás tanácsadó mester szakán. A kétéves tanulmányaik eredményes befejezéséhez gratulált a Magyar Honvédség vezetése nevében dr. Orosz Zoltán altábornagy. A Honvéd Vezérkar főnök-helyettes az ünnepélyes diplomaátadón többek közt arra is felhívta a most végzettek és a majdani hallgatók figyelmét, hogy az új életpályamodell - a katonák korábbi előrejutási lehetőségeihez képest - lényegesen jobban ösztönzi az érintetteket a tanulásra, az önképzésre.
Forrás: http://www.honvedelem.hu/cikk/38830