Az egyenruhások helytálltak a polgári egyetemi képzésben is

szerző: Csaszar-Cs. Peter | 2012. július 18. 15:39:00

Június 11-én, hétfőn záróvizsgázott a Pécsi Tudományegyetemen (PTE), az Emberi Erőforrás Tanácsadó (MA) szakon végzett tisztek első csoportja; őket az elkövetkező napokban még követik társaik.

Az eddigi eredmények alapján elmondható, hogy a vizsgaeredmények kimagaslóan jók. Az egyenruhások jól helytálltak a polgári egyetemi képzésben is. Megszerzett humán és gazdasági ismereteik, valamint a tanulmányaik alatt kialakult interdiszciplináris szemlélet birtokában képesek lesznek napi munkájuk során kamatoztatni tudásukat, azt a honvédség javára fordítva.

A záróvizsgán a HVK Személyzeti Csoportfőnökség képviseletében jelen volt Zsiga Tamás ezredes, osztályvezető és Tircsi Hajnal alezredes, kiemelt főtiszt. A végzős csoport konzulense dr. Kobolka István ezredes, egyetemi docens volt.